A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти"

Інформація про центр

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський  аграрний центр професійно-технічної освіти”

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський  аграрний центр професійно-технічної освіти”  знаходиться за адресою:

Вул. Польова,1, с. Мазурівка Чернівецького району Вінницької області, 24100, телефон (04357) 2-13-38, електронна адреса maspto@ukr.net

Навчальний заклад створено відповідно до наказу №92 Державного комітету Ради Міністрів УРСР по ПТО від 31 травня 1966 року. Навчальний заклад отримав назву – Мазурівське СПТУ № 17.

У відповідності з наказом №371 Державним комітетом ПТО Мазурівське середнє сільське ПТУ № 17 з 20 вересня 1984 року перейменоване у Мазурівське професійно – технічне училище № 38.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.1997 року № 526 "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області” у серпні 1997 року ліквідовано професійно-технічне училище №25,  м. Шаргород (с. Соснівка) Вінницької області  і на його базі створено, шляхом злиття, професійно-технічне училище № 38 с. Мазурівка, Чернівецького району та філія професійно-технічне училище № 38,  м. Шаргород (с.Соснівка).

Згідно з наказом № 756 Міністерства освіти і науки України "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області” 27 грудня 2002 року  Мазурівське професійно-технічне училище № 38 перейменовано у  Мазурівський професійний аграрний ліцей  Вінницької області.

У відповідності наказом № 69 від 29 січня 2004 року Міністерства освіти і науки України "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області” з 1 квітня 2004 року  ліквідовано філію Мазурівського професійного аграрного ліцею в с. Соснівка  Шаргородського району Вінницької області. Контингент учнів ліквідованої філії для завершення навчання за обраною професією та обсяги держзамовлення передано до Мазурівського професійного аграрного ліцею.

На основі наказу № 472 Міністерства освіти і науки України 12 серпня 2005 року Мазурівський професійний аграрний ліцей  Вінницької області перейменовано у Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський  аграрний центр професійно-технічної освіти” 

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти”  – це державний навчальний заклад третього атестаційного рівня, який  забезпечує права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей, стану здоров’я,  з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітників.

Навчальний заклад у своїй діяльності керується  Конституцією України, Законом України "Про освіту ”, "Про професійно – технічну освіту ”, "Про загальну середню освіту”, "Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у ПТНЗ”, нормативно-правовими актами Міністерства освіти та науки України та власним Статутом,  який затверджений Міністерством освіти і науки України 14.09 2005р.

За роки існування навчального закладу підготовлено понад 30 тисяч кваліфікованих робітників для сільського господарства. Серед колишніх випускників – успішні фермери, кращі працівники сільськогосподарської  галузі регіону. 80% механізаторів Чернівецького, Шаргородського, Томашпільського, Могилів-Подільського районів – випускники ДПТНЗ "Мазурівський аграрний центр ПТО”.

ДПТНЗ "Мазурівський аграрний центр професійно – технічної освіти” розташований у власних приміщеннях типової забудови: навчальний корпус загальною площею 3350 м2, в якому створено 20 кабінетів;  громадсько – побутовий корпус, в якому розміщено спортивна зала, їдальня, актова зала; стадіон, 2 спортивні майданчики; автотрактородром;  2 полігони та  інші інженерно-технічні споруди.

В навчальному закладі в наявності є типової забудови гуртожиток на 400 місць. На всіх поверхах проведено євроремонти з встановленням пластикових енергозберігаючих вікон. Проживання учнів в гуртожитку безкоштовне.

Всі будівлі закладу є державною власністю, знаходяться на балансі  закладу і відповідають санітарно-гігієнічним та протипожежним вимогам, про що свідчать експертні висновки Чернівецької районної санітарно-епидеміологічної станції (№12 від 06.05.2019 р.)  та органах державного пожежного нагляду Вінницької області (№9 від 04.02. 2020 року).

Мовою освітнього процесу в закладі освіти є державна мова.
Робочі навчальні плани складені з навчанням державною мовою - українською
Учні аграрного центру також вивчають англійську мову.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора